Olympiastadion jeszcze nie dla FC Polonii

Dobry występ Polonistów na turnieju halowym.We wczorajszą niedzielę nasz pierwszy zespół, na zaproszenie radioBerlin88,8 zagrał na turnieju na hali przy Reichenbachstraße na dzielnicy Kreuzberg. Wygrana turnieju pozwoliłaby na zagranie sparingu (przedmeczu pożegnalnego byłej gwiazdy Hertha BSC, Marcelinho) na berlinskim Olympiastadion. W pierszym meczu nasi zawodnicy rozgromili Rudower Kickers aż 8-0, a w drugim przeciwko BSG DKB wygrali gładko 5-0.

W ostatnim meczu fazy grupowej po ostrej walce – a ze strony przeciwników aż za ostrej walce – przegraliśmy, jak się okazało z póżniejszym triumfatorem turnieju – Spandau United 0-1. Kolejny ciężki mecz czekał naszą husarię w pólfinale przeciwko Prenzlauer Berger Teufel. W regularnym czasie mecz zakończył się remisem 1-1 i w rzutych karnych nasi przeciwnicy okazali się jednak lepsi i to oni awansowali do finału.

Piękna gra i dyscyplina FC Polonii mogła zachwycić, choć zostaje niedosyt po takiej pechowej przegranej. Teraz czas się skupić na lidze. Kolejny mecz o mistrzostwo Verbandsliga już w sobote. Chcemy się zrewanżować za ostatnią przegraną z Traktor Boxhagen. Na ten mecz serdecznie zapraszamy na Aroser Allee 170-200 na dzielnicy Reinickendorf.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *