Lewandowski razem z FC Polonia Berlin

Bardzo nam miło przedstawić nowego sponsora FC Polonii Berlin – firma Lewandowski Transporte Berlin. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pozyskaliśmy kolejnego sponsora. Poniżej krótki wywiad z właścicielem firmy, Dawidem Lewandowskim.

Od kiedy i jak powstała firma „Lewandowski Transport Berlin”?

Firma „Lewandowski Transport Berlin” powstała prawie 3-lata temu. Zauważyłem duże zapotrzebowanie na usługi transportowe, szczególnie u naszych rodaków. Napływały zapytania o różne formy transportów oraz przeprowadzki. Posiadałem niewielki kapitał którym kupiłem transportera. W ten sposób ruszył „Lewandowski Transport” w Berlinie.

Jaką paletę usług oferuję Pana firma klientom?

Specjalizujemy się w przeprowadzkach krajowych i zagranicznych dla osób prywatnych oraz firm. Wykonujemy także wszystkiego rodzaju transporty materiałów budowlanych, mebli, śmieci itd. Nie ma rzeczy której nie przewieziemy…

Dlaczego postanowił Pan wspierać klub FC Polonia Berlin?

Z uwagi na to, że jesteśmy polską firmą oraz naszymi klientami w większości są Polacy mieszkający w Berlinie (ale nie tylko!), zdecydowałem się na wsparcie klubu FC Polonia Berlin, który przez sport integruje naszych rodaków. Poza tym FC Polonia Berlin to coś więcej niż klub sportowy – to rodzina – wszyscy sobie pomagają, również poza boiskiem. Uważam, że jest to świetna inicjatywa, a dzięki takim wydarzeniom jak np. turniej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości RP dba również o promowanie polskiej historii oraz kultury w Berlinie.

Lewandowski Transporte Berlin 01578 5604845

Udostępnij: