Ruszyła Polonijna Reprezentacja Berlina!

Właśnie dzisiaj, 16. kwietnia 2018 roku, w dzielnicy Charlottenburg odbył się pierwszy trening Polonijnej Reprezentacji Berlina dzieci z rocznika 2007-2008.

Skład drużyny wciąż jest otwarty i chętne dzieci można zgłaszać mailowo do Jugendleiter FC Polonii Berlin, Radosława Singer, na adres r.singer@fc-polonia.com

Polonijna Reprezentacja Berlina to nowy projekt klubu sportowego FC Polonia Berlin, którego celem jest stworzenie ponadklubowej reprezentacji Berlina „United Polonia Berlin”, która cyklicznie, kilka razy w roku, uczestniczyć będzie w prestiżowych turniejach piłkarskich z udziałem klubów z Ekstraklasy oraz Bundesligi. Jest to znakomita okazja, aby przeżyć wyjątkową przygodę, zdobyć doświadczenie piłkarskie, integrować się i dobrze bawić. Podczas takich turniejów obecni są też skauci z profesjonalnych klubów, którzy szukają nowych „Lewandowskich”.

Udział w zespole „United Polonia Berlin” jest bezpłatny i bez jakichkolwiek zobowiązań formalnych. Dzieci nie będą musiały rezygwwwć z członkostwa w klubie, w którym grają.

Pierwszy turniej piłkarski, w którym bierzemy udział odbywa się 1. maja 2018 roku w Słubicach. Biorą w nim udział takie kluby jak Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Sandecja Nowy Sącz, czy Warta Poznań. Zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego weźmie udział w międzynarodowym finale w Austrii, na który przyjadą najlepsze kluby z Europy.

Udostępnij: