ZAKOŃCZENIE SEZONU SIATKARSKIEGO 2017-2018

6. czerwca o godzinie 19:30 w restauracji Aventuras przy Holzhauser Str. 59 w Berlinie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Przy suto zastawionym stole spotkali się zawodnicy sekcji siatkarskiej, aby podsumować miniony sezon. Sezon wyjątkowy.

Sezon, w którym sekcja siatkówki męskiej zadebiutowała na boiskach ligowych rywalizując w najwyższej klasie rozgrywek FreizeitVolleyball Berlin. Uściskom oraz gratulacjom nie było końca. Nasz zespół zakończył rozgrywki na dobrym 3. miejscu. Z tej okazji wręczono okolicznościowe medale oraz dyplomy.

Chociaż apetyty w trakcie sezonu były większe, możemy spokojnie uznać ten wynik za sukces. Niedosyt, który pozostał, postaramy się zaspokoić w kolejnym roku. Podczas uroczystej kolacji, oprócz podsumowań, znalazło się też miejsce na plany na przyszły sezon jak również dotyczące rozwoju naszej dyscypliny w klubie FC Polonii Berlin.

Ambitne cele jakie sobie postawiliśmy z pewnością będą dobrą motywacją do dalszej ciężkiej pracy i rozwoju polskiej siatkówki w Berlinie.

Udostępnij: