Zakończenie Sezonu 2018/2019

W sobotę 15go czerwca 2019 r. na objekcie sportowym Hatzfaldallee żegnalismy – pełen sukcesów – sezon 2018/19. Zakończenie sezonu odbyło się po raz kolejny, ale w takim rozmiarze po raz pierwszy i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wyśmienita pogoda, rytmy polskich piosenek (dzięki DJ Adam i DJ Filip), świetna atmosfera towarzyszyły nam od godzin porannych. Na festynie zaszczycił nas swoją obecnością sam Ambasador Prof. Andrzej Przyłębski oraz Konsul Piotr Golema. Przez cały dzień odwiedziło nasz festyn kilkaset przyjaciół FC Polonii Berlin.

W ramach festynu przybyli goście mogli obejrzeć zawody sportowe najmłodszych oraz turniej siatkówki plażowej. Tutaj dziękujemy Arturowi Jóźwiakowi, trenerom Bartkowi, Lucjanowi i Pawłowi. Oprócz tego podczas festynu wyróżniliśmy trenerów i kierowników drużyn piłkarskich oraz siatkówki naszego klubu. W programie festynu nie mogło zabraknąć przysmaków znanych nam z naszych polskich domów. Odwiedzający nas goście mogli skosztować domowego bigosu, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem, polskiej kiełbasy z grilla czy też pysznych ciast, mafinków i napojów. Dla najmłodszych czekały takie atrakcje jak dmuchany zamek, ogromne bańki mydlane czy słodki poczęstunek pod postacią żelek i lizaków.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Dziękujemy Sportamt Reinickendorf za udostępnienie nam objektu na cały dzień. Dziękujemy Orlen Deutschland GmbH za ufundowanie dmuchanego zamku. Wielkie DZIĘKUJĘ dla Lewandowski Transport Berlin za bezcenną pomoc w transporcie przed i po naszym festynie. Dziękujemy także firmie KISO.BIZ za wsparcie sprzętem nagłośnieniowym. Bardzo dziękujemy Tomaszowi Rybickiemu, czyli twórcy pomysłu i portalu Gramy dla Polski. Skaut PZPNu przygotował prezenty dla juniorów naszego klubu. Dziękujemy wszystkim mamom juniorów, które upiekły przepyszne ciasta, Pani Woźniak, Patrycji Czajkowskiej, Natalii Rutkowskiej, Grzegorzowi Grochowskiemu za obsługę stoiska z grillem. Martynie Lewandowskiej za relacje live na Facebooku i Instagramie. Dziękujemy przyjacielom klubu sportowego FC Polonia Berlin za pomoc  od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Oczywiście dziękujemy Wam – gościom, którzy przybyliście na nasz festyn. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia.

Udostępnij: