FC Polonia w Tagesspiegel

Przed meczem Polski z Austrią na EURO 2024 również gazeta Tagesspiegel odwiedziła nasz klub.

Reporter Daniel Goldstein przeprowadził rozmowę z naszym wiceprezesem Tomkiem Popławskim, skupiając się na działalności Klubu FC Polonia Berlin oraz jego roli w społeczności.

Podczas wywiadu omówiono historię i misję naszego klubu, nasze osiągnięcia oraz aktualne wyzwania, z którymi się mierzymy. Wiceprezes podkreślił, jak ważne jest dla nas integrowanie Polonii poprzez sport i promowanie zdrowego stylu życia. Głównym wyzwaniem, przed którym obecnie stoi klub, jest wymiana nawierzchni na naszym boisku, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpiecznych i komfortowych warunków do gry.

Głównym tematem rozmowy był nadchodzący mecz Polski z Austrią na EURO 2024. Wiceprezes wyraził oczekiwania i nadzieje związane z tym ważnym spotkaniem oraz podkreślił, jak istotne jest to wydarzenie dla naszych kibiców.

Udostępnij: